Tag Archives: Voa

Dr. Elez Biberaj – Mesazh lamtumire me rastin e daljes në pension

30 tetor 2023 Të nderuar miq dhe kolegë, Kam kënaqësinë t’ju njoftoj, se pas një karriere 43 vjeçare me Zërin e Amerikës, kam vendosur të dal në pension më 31 dhjetor 2023. Ka qënë privilegji dhe krenaria më e madhe e jetës time që kam patur fatin të punoj për një organizatë kaq të jashtëzakonshme mediatike. Do t’i jem përherë …

Read More »
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com