Tag Archives: Flamur Vezaj

Buqeta me lule për ditëlindjen e Fan Nolit nga Vatra e Bostonit

Flamur Vezaj Sot në ditën e lindjes së dijetarit të madh të kombit shqiptar Peshkop Fan Noli, kryetari i degës së Vatrës në Boston z.Mentor Maksutaj bashkë me disa vatranë, patriotë e aktivistë të komunitetit shqiptar në Boston, zhvilluan një vizitë përkujtimi, nderimi dhe respekti në vendin ku prehet vigani i letrave shqipe! Ata bënë homazhe dhe vendosen buqeta me …

Read More »
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com