Residentja e Republikës së Kosovës, znj. Vjosa Osmani, viziton Vatrën më 24 Shtator 2023

Presidentja e Republikës së Kosovës zonja Vjosa Osmani do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Federatën Pan-Shqiptare të Amerikës Vatra ditën e Diel më 24 Shtator 2023 në orën 11.30 am.

Ajo do të zhvillojë një bashkëbisedim në Selinë Qendrore të Vatrës me vatranët dhe komunitetin shqiptar në New York e më gjerë.

Ftohen mediat dhe komuniteti që të marrë pjesë.

Check Also

Ambasada e Republikës së Kosovës në Itali festoi 16 vjetorin e Pavarësisë në sallonet e Pallatit Brancaccio në Romë

Ambasada e Republikës së Kosovës në Itali festoi 16 vjetorin e Pavarësisë në sallonet e …

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com